VIlnius ir Klaipėda

call +37066693553

Depiliacija vašku (Vilnius)

Švelni, lygi oda yra vienas iš grožio standartų. Norint tokios odos, rekomenduojama šalinti plaukelius. Vienas  populiariausių būdų tai padaryti – depiliacija vašku. Išbandžiusieji šią procedūrą vertina jos efektyvumą ir rezultatą, kuris išlieka kur kas ilgiau nei skutant plaukelius. Tad jeigu norite kelioms savaitėms pamiršti apie plaukelių skutimą, ši procedūra – Jums. Depiliacijos vašku metu plaukeliai pašalinami su šaknimis, todėl atauga kur kas lėčiau. Be to, jau po pirmojo vaškavimo, plauko folikulas susilpnėja, todėl nauji plaukeliai auga plonesni ir retesni. Papildoma procedūros nauda – kartu su plaukeliais pašalinamos ir negyvos odos ląstelės, oda atsinaujina, tampa skaistesnė, švelnesnė. Tokio rezultato tikrai nepasieksite skutimosi peiliuku!

Kaip pasiruošti depiliacijai vašku? 

Prieš pirmąją bet kurios srities depiliaciją vašku leiskite plaukeliams bent 10 dienų paaugti – taip jie bus pakankamo ilgio, be to, jų išdygs daugiau, todėl depiliacija bus efektyvesnė. Kitai depiliacijai registruokitės maždaug po 3-4 savaičių. Nerekomenduojame laukti, kol ataugs visi plaukeliai, kadangi po depiliacijos plaukelių ataugimas gali trukti net 6 mėnesius. Siekiant išvengti plaukelių įaugimo, rekomenduojama naudoti kūno šveitiklius. Pasistenkite bent kartą per savaitę atlikti depiliuotos srities šveitimą (šveitimą galima atlikti net ir bikinio sričiai) – taip palaikysite puikią odos būklę ir užtikrinsite, kad kitos depiliacijos metu bus pašalinta dar daugiau plaukelių. Jeigu mėgstate odos priežiūros produktus su rūgštimis, 3-5 dienas prieš depiliaciją jų nenaudokite.

Rekomendacijos po depiliacijos vašku.

Depiliacijos metu odoje atsiranda mažos žaizdelės, todėl bent dvi dienas po depiliacijos susilaikykite nuo maudynių ežere ar baseine. Vengiant pigmentinių dėmių susidarymo, atidėkite ir saulės vonias, tiek lauke, tiek soliariume. Pažastų sričiai derėtų leisti pailsėti nuo antiperspirantų, o kūnui naudoti tik po depiliacijos tinkamus kremus. Nepergyvenkite, jeigu po depiliacijos pastebėjote, kad kai kurie plaukeliai liko neišrauti, o nutrūkę – taip įvyksta, jeigu plauko šaknis yra labai stipri. Kartojant procedūrą, šaknys silpnėja, todėl pasiekiami vis geresni rezultatai ir Jūs galite džiaugtis nuostabiai lygia oda!

Šias paslaugas teikiantys specialistai

Laura Balčiūtė

Kosmetologė
chat

Lietuvių k.| Anglų k. | Rusų k.| Italų /Ispanų k. Pagrindai

location_on

Vilnius

Registruotis trending_flat

Paslaugų kainos

Ausys (10 min.)

7

expand_more

Nosis (10 min.)

8

expand_more

Smakras (10 min.)

8

expand_more

Viršutinė lūpa (10 min.)

10

expand_more

Visas veidas (30 min.)

30

expand_more

Higieninis bikini (15 min.)

15

expand_more

Braziliškas (30 min.)

38

expand_more

Holivudinis (30 min.)

38

expand_more

Kūno sritis Pilvas (15 min.)

10

expand_more

Sėdmenys (15 min.)

10

expand_more

Pažastys (15 min.)

12

expand_more

Rankos iki pusės (20 min.)

15

expand_more

Visos rankos (30 min.)

20

expand_more

Blauzdos (30 min.)

17

expand_more

Visos kojos (45 min.)

30

expand_more

Bikini+pažastys (40 min.)

42

expand_more

Pusė kojų+bikini (50 min.)

47

expand_more

Bikini+kojos+pažastys (90 min.)

59

expand_more