VIlnius ir Klaipėda

call +37066693553

Exilis – nechirurginė liposakcija

Exilis – neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimui. Tai CE, ISO ir FDA (Food and Drug Administration) sertifikatais patvirtintas prietaisas, kurio pagalba ne chirurginiu būdu, naudojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją sumažinamas riebalinis audinys.

2013 metais EXILIS gavo apdovanojimą kaip GERIAUSIAS APARATAS SKIRTAS NECHIRURGINIO VEIDO PATEMPIMO IR RIEBALINIO AUDINIO ŠALINIMO PROCEDŪROMS.

Procedūros metu naudojamos saugios radio bangos kaitina bei sušildo odą ir riebalines ląsteles. Ši terminė energija paskatina metabolinį riebalų ląstelių aktyvumą, todėl jos sumažėja ir susitraukia.

Prieš Exilis
Po 4 Exilis procedūrų

Exilio procedūrų metu yra akivaizdžiai sumažinamos kūę riebalai beinorima stangresnės odos. Mokslinių ir klinikinių tyrimų metu įrodytas šio metodo saugumas bei efektyvumas mažinant riebalinį audinį. Dėl puikių estetinių rezultatų jis yra pelnęs pasaulio pripažinimą tarp gydytojų ir pacientų.

Prieš Exilis
Po 4 Exilis procedūrų

Paskutiniais dešimtmečiais estetinė medicina labai greitai vystosi ir auga. Yra daugybė gydymo būdų, kuriais siekiama sumažinti riebalų kiekį norimose ir problematiškose kūno vietose. Neinvazinės procedūros, tokios kaip ultragarsas, radiodažnuminė terapija, užsitarnauja vis didesnį populiarumą gydytojų ir klientų gretose, kaip efektyvūs, netraumuojantys gydymo būdai, kurių pagalba galima pasiekti gerus rezultatus, formuojant kūno kontūrus ir siekiant pastangrinti odą. Iki šiol nebuvo sukurta sistema, galinti apjungti kelis gydymo metodus. Exilis – vienintelis medicininis prietaisas pasaulyje, kurio veikimo mechanizmas pagrįstas radio dažnio ir ultragarso poveikio odai ir riebaliniam audiniui deriniu.

Poveikis riebaliniam audiniui

Ultragarso bangų pagalba pasiekiami gilesni riebalinio audinio sluoksniai, o specialus šaldomasis daviklis reguliuoja odos temperatūrą ir neleidžia perkaitinti jos struktūrų. Proceso metu išsiskyusios mechaninės bangos paveikia fibrozines riebalinio audinio pertvaras, atskiriančias riebalines ląsteles į skilteles. Taip yra išlaisvinamos riebalinių ląstelių grupės, riebalinės ląstelės tampa daug efektyvesnės gydymui. Aukšto dažnio energija sukelia riebalinio audinio kaitimą, todėl padidėja metabolinis aktyvumas, sukeliantis lokalią lipolizę – riebalinių ląstelių dydis sumažėja ir riebalinio audinio sluoksnis suplonėja.

Šias paslaugas teikiantys specialistai

Rasa Lėverienė

Kineziterapeutė
chat

Lietuvių k. | Anglų k.

location_on

Vilnius

Asta Vyšniauskienė

Bendrosios praktikos slaugytoja
chat

Lietuvių k. | Anglų k. | Rusų k.

location_on

Vilnius

Paslaugų kainos

Pirminė specialistės konsultacija su procedūros demonstracija (darant procedūrą pirmo vizito metu, konsultacija yra nemokama)

50

expand_more

Kūno korekcija (1 zona)

80

expand_more