VIlnius ir Klaipėda

call +37066693553

Meta Terapija

Meta Terapija (medicininė ir estetinė audinių aktyvavimo terapija) – naujas metodas, padedantis atsakyti į klausimus: „kaip drėkinti, atnaujinti odą, kovoti su senėjimo požymiais, ką daryti, kad veido, mimikos, paakių raukšlės išnyktų?“ ir panašiai. Meta Terapija – tai procedūra, kurią galite atlikti mūsų klinikoje ir pasiekti optimalių ir plika akimi matomų pokyčių.

Kaip Meta Terapija veikia?

Naudojant Dermatude Meta-Ject FX 50 įrenginį ir rankinį valdiklį, kuriame integruotos itin plonos adatėlės, odoje yra padaromos mikro perforacijos. Adatų atspaudas su 18-a mikro adatėlių su 100-120 injekcijų per sekundę greičiu padaro tūkstančius mikroperforacijų. Šis adatų atspaudas su lanksčios galvutės technologija ir banguotu atspaudo paviršiumi garantuoja, kad adatėlės įsiskverbs tolygiai nors odos paviršius ir būtų netolygus. Oda šias mikroperforacijas priima, kaip odos pažeidimą ir aktyvuoją natūralų odos atkūrimo procesą. Tokiu būdu stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba. Taip pat procedūros metu oda taip pat yra veikiama aktyviomis veikliosiomis medžiagomis, kurios veikia labai tiksliai, specifiškai ir atitinka odos tipą bei gydymo tikslą.

Tinkamas gylis

Tikslus ir tinkamas adatos ilgis yra labai svarbus, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai. Meta Terapija perforuoja bazinį ląstelių sluoksnį, kuris yra viršutiniame dermos sluoksnyje. Aktyvavus šį sluoksnį yra paskatinama kolageno ir elastino gamyba nesukeliant pavojaus poodinių randų vystymuisi.

Meta Terapija yra visiškai saugi procedūra

Meta Terapija yra saugiausia ir natūraliausia procedūra iš invazyvių metodų, kovojanti su odos senėjimu. Pažangus skaitmeninis įrenginys su precizišku valdikliu ir patentuotu adatų moduliu garantuoja optimalius rezultatus be rizikos pažeisti odą ar atsirasti randėjimui. Vienkartiniai adatų moduliai su apsaugine membrana apsaugo nuo kryžminio užteršimo. Pirmaujantys pasaulio dermatologai pripažįsta, jog Meta Terapija yra saugi ir efektyvi procedūra.

Meta terapijos privalumai

 • Neskausminga procedūra.
 • Trumpa procedūra.
 • Greitai matomi rezultatai.
 • Per sekundę yra atliekama iki 2000 perforacijų.
 • Maksimalus veikliųjų medžiagų patekimas į odą.
 • Nereikia anestezijos.
 • Po procedūros galima užsiimti įprasta veikla.
 • Naudoti makiažą galima sekančią dieną po procedūros.

Kam skirta Meta Terapija?

Meta Terapijos metu galima atlikti įvairias procedūras: jūs galite pasirinkti viso veido odos būklės gerinimo ir kovos su senėjimu procedūrą, kaklo ir/arba iškirptės zonos, taip pat konkrečioms raukšlėms ar tam tikroms sritims skirtas procedūras. Kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, galima atlikti net kelių rūšių procedūras.

 • Kaktos raukšlėms.
 • Anties kojelei.
 • Odos struktūros gerinimui.
 • Porų sutraukimui.
 • Patempimui.
 • Dekolte.
 • Mimikos raukšlėms.
 • Maišeliams po akimis.
 • Prieš senėjimą.
 • Raukšlėms aplink burną.
 • Kaklui.

Meta Terapija tinka skirtingiems odos tipams:

 • Drėgmę praradusi oda.
 • Brandi oda.
 • Sausa ar labai sausa oda.
 • Sutrūkinėjusi oda.
 • Suglebusi oda.
 • Pažeista oda (nuo gauto per didelio UV šviesos kiekio).
 • Pooperacinė oda.
 • Rūkančiųjų oda.

Meta terapijos procedūra

1 žingsnis: Įvertinimas
Dermatude Meta Terapijos specialistas suteiks jums visą informaciją apie procedūrą ir su jumis užpildys sutikimą „Informuotas sutikimas“.

2 žingsnis: procedūros.
2.1 – Procedūra visam veidui:
Ši procedūra atliekama visam veidui arba konkrečioms veido sritims. Jos tikslas – pagerinti odos būklę ir kovoti su odos senėjimu. Atspaudas su Flex Head technologija ir banguotas jo paviršius užtikrina tolygų visų adatėlių gylio pasiskirstymą, nepaisant odos, kuriai atliekama procedūra, nelygumų. Rezultatas: po Meta terpijos kurso, jūsų veido oda taps stangresnė, gražesnė, elastingesnė , atrodys jaunesnė. Iškart po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi, bet tai praeis per kelias valandas. Sugrįžti atgal į darbą ar užsiimti savo įprasta kasdiene veikla galėsite iškart po procedūros. Jau kitą dieną galėsite naudoti makiažą.

2.2. – Procedūra pavienėms raukšlėms:
Be viso veido odos būklės gerinimo, Meta terapija taip pat puikiai tinka kovojant su raukšlėmis. Gilioms raukšlėms mažinti naudojamas 9-ių adatų rinkinys, o plonoms raukšlelėms naikinti skirtas 7-ių adatų rinkinys. Dėl naudojamos specialios technologijos, po raukšle esanti oda yra suaktyvinama.

Rezultatai: gaminamas jungiamasis audinys, kuris užpildo raukšlę iš vidaus. Vėlgi, tai visiškai natūralus odos procesas. Į odą procedūros metu nėra suleidžiami jokie užpildai ir nėra užblokuojami jokie veido raumenys ar nervai. Tačiau, siekiant paspartinti natūralius odos procesus ir pasiekti dar geresnių rezultatų, naudojami specialūs serumai.

3 žingsnis: Rezultatų kontroliavimas
Jūs galite pasirinkti atlikti odos būklės gerinimo ir jauninimo procedūrą visam veidui, kaklui dekolte zonai, taip pat ir tam tikrų sričių ar konkrečių raukšlių naikinimo procedūras. Galima net sujungti kelias procedūras, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Dermatude aktyviosios veikliosios medžiagos
Dermatude procedūrų metu yra naudojamos aktyviosios veikliosios medžiagos. Dermatude aktyviosios veikliosios medžiagos – tai labai ypatingi serumai su veikliosiomis medžiagomis, kurios procedūros metu patenka į gilesnius odos sluoksnius. Aktyviosios veikliosios medžiagos tiesiogiai pasiekia gyvas odos ląsteles, suaktyvindamos ląstelių atsinaujinimą, tad juos galima pavadinti odos atnaujintojais.

Extreme Lifting Complex aktyviosios veikliosios medžiagos
Extreme Lifting Complex aktyviųjų veikliųjų medžiagų sudėtyje yra vitamino A, C ir E. Atliktais moksliniais tyrimais įrodyta, kad vitaminas A skatina odos ląstelių gamybą. Vitaminas C saugo odos ląsteles, o vitaminas E jas atkuria.

Active Hydra Booster aktyviosios veikliosios medžiagos
Active Hydra Booster aktyviose veikliosiose medžiagose esanti hialurono rūgštis yra odoje. Hialurono rūgšties drėkinamasis poveikis užtikrina, kad būtų atkurta odos drėgmės pusiausvyra ir labai sausa, matinė oda vėl švytėtų.

Dermatude odos priežiūra
Tam, kad būtų pasiektas optimalus procedūros rezultatas, Dermatude pristato to paties pavadinimo priežiūros priemones, kurias naudojant namuose, prailginamas Meta Terapijos efektas. Dermatude kremuose yra tos pačios sudedamosios dalys, kaip ir aktyviose veikliosiose medžiagose, kurios buvo naudojamos procedūros metu. Jums tereikia vieno kremo – Extreme Lifting Complex arba Active Hydra Booster, atliekančio tiek dieninio, tiek ir naktinio kremo funkcijas.

Extreme Lifting Complex kremas
Jaučiate, kad laikui bėgant daugėja ir paakių, mimikos, kaktos raukšlių? Kad patemptumėte odą ir sumažintumėte raukšlių, reikėtų naudoti Extreme Lifting Complex kremą. Gausus vitaminų A, C ir E kremas, skirtas odos priežiūrai dienos bei nakties metu. Vitaminas A atjaunina brandžią odą; vitaminas C apsaugo ją ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, o vitaminas E yra labai svarbus antioksidantas, kurio dėka pavėlinami išoriniai senėjimo padariniai.

Active Hydra Booster kremas
Jei kamuoja sausa veido oda, gali būti, kad odoje per mažai kalogeno arba hialurono rūgšties. Dėl šios priežasties reikėtų naudoti Active Hydra Booster kremą, kuris sukurtas hialurono rūgšties pagrindu. Kremas skirtas odos priežiūrai dienos bei nakties metu. Hialurono rūgštis yra natūrali jungiamojo audinio sudedamoji dalis, gebanti padidėti vandenyje iki 30 kartų, kurio dėka oda atrodo storesnė ir pilnesnė.

Prieš procedūrą
Po procedūros
Prieš procedūrą
Po procedūros
Prieš procedūrą
Po procedūros

D.U.K. (Dažnai užduodami klausimai)
Kodėl turėčiau rinktis Dermatude Meta Terapiją?

 • Visiškai natūrali
 • Alternatyva veido patempimo operacijai
 • Galimybė atlikti invazinę procedūrą
 • Inovatyvi procedūra prieš senėjimą
 • Geri rezultatai
 • Labai efektyvu
 • Daug gydomųjų zonų pasirinkimo variantų
 • Gera kaina
 • Dvigubas poveikis: – vidiniai mikro dūriai skatina odos atsinaujinimą; – išoriškai naudojamos aktyvios veikliosios medžiagos įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius.
 • Tinkamas gylis
 • Saugi procedūra su saugiais adatėlių rinkiniais
 • Labai greitas gijimas

Klausimas: Kiek laiko truks, kol oda atsigaus ir aš galėsiu naudoti makiažą?
Meta Terapija leidžia jums džiaugtis giluminio gydymo metodų kombinacijos rezultatais ir privalumais. Po kitų giluminių procedūrų gali tekti nemažai laukti, kol oda visiškai atsigaus. Tačiau, skirtingai nuo kitų procedūrų, Meta Terapija nepažeidžia apsauginio odos barjero. Po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi, bet tai praeis per kelias valandas. Sugrįžti atgal į darbą ar užsiimti savo įprasta kasdiene veikla galėsite iškart po procedūros. Jau kitą dieną galėsite naudoti makiažą.

Kurioms sritims galima atlikti Meta Terapijos procedūrą?
Meta Terapijos procedūros atliekamos nuo tam tikrų odos sričių iki viso veido, kaklo ir iškirptės zonos arba galima atlikti labai tikslingas procedūras konkrečioms sritims ar raukšlėms.

Koks turi būti intervalas tarp procedūrų?
Procedūros visada pradedamos keturių savaitinių procedūrų kursu, po kurio kas dvi savaites atliekamos keturios procedūros. Vėliau periodiškai atliekamos palaikančiosios procedūros, kad būtų išlaikytas pasiektas rezultatas. Viso veido procedūra trunka maždaug 30-45 minutes. Procedūra kovai su pavienėmis raukšlėmis trunka apie 20 minučių.

Kokie skirtumai tarp adatinio volelio ir Meta Terapijos?
Adatinis volelis, tai cilindras su adatėlėmis, kuris ridenamas po odos paviršių. Veidas nėra plokščia lyguma, bet turi apvalių ir nelygių sričių. Todėl ne visos volelio adatėlės įsiskverbia į odą tame pačiame gylyje. Taip pat svarbu yra tai, kaip stipriai volelis yra spaudžiamas. Kai spaudimas yra per didelis, adatėlės įsiskverbia per giliai, dėl to gali būti sužaloti audiniai ir sukietėti oda. Bet jei spaudimas būtų per mažas, injekcijos nebūtų pakankamai gilios, kad procedūra būtų tikrai veiksminga. Adatų voleliu taip pat atliekama daug mažiau mikrodūrių, nes adatėlių skaičius jame yra ribotas. Taip pat juo neįmanoma atlikti tikslinės procedūros konkrečioms raukšlėms.

Kodėl turėčiau rinktis Meta Terapiją, o ne procedūrą adatiniu voleliu?
Meta Terapijos privalumas palyginus ją su adatiniu voleliu yra tas, kad jos metu ne tik suaktyvinamas ląstelės regeneracinis procesas, bet ir, dar prieš odai užsiveriant, procedūros metu į ją paskirstomos veikliosios medžiagos. Be to, procedūra yra žymiai tikslesnė ir preciziškesnė. Mikrodūriai užtikrina tikslų gylio ir atstumo išlaikymą ir yra daug didesnio tankumo. Per vieną sekundę visiškai neskausmingu būdu odoje padaroma ne mažiau kaip 1800 mikrodūrių. Procedūros metu į odą paskirstomos veikliosios medžiagos. Meta Terapijos metu, naudojantis specialiais moduliais, taip pat galima atlikti procedūras konkrečioms raukšlėms.

Kuo skiriasi Mezoterapija ir Meta Terapija?
Giluminės odos procedūros yra daug efektyvesnės ir jomis pasiekiami daug geresni rezultatai nei atliekant paviršines procedūras. Mezoterapijos metu naudojama tik viena adata. Injekcijos su veikliosiomis medžiagomis yra suleidžiamos tam tikrose srityse, tačiau jų gylį ir atstumus sunku sukontroliuoti. Dėl šių didesnių atstumų ir riboto dūrių skaičiaus, Mezoterapija nesuaktyvina natūralaus odos atsinaujinimo proceso. Ši procedūra taip pat nepakankamai suaktyvina ir kolageno bei elastino gamybos.

Kodėl turėčiau rinktis Meta Terapiją, o ne Mezoterapiją?
Meta Terapija priklauso giluminių (invazinių) procedūrų kategorijai ir apjungia visus skirtingų procedūrų teikiamus privalumus į vieną techniką. Dar vienas Meta Terapijos privalumas yra tas, kad jos metu veikliųjų medžiagų naudojimas eina išvien su natūraliu odos ląstelių atsinaujinimu. Visa oda yra visiškai neskausmingai veikiama aštuoniolikos mikro adatėlių, suleidžiamų į odą dideliu greičiu, atliekančių maždaug 1800 dūrių per sekundę. Tokiu būdu joks odos plotas nėra paliekamas nepaliestas. Dėl labai tikslaus gylio reguliavimo, Meta Terapijos procedūrų metu visuomet pasiekiami reikalingiausi bei svarbiausi odos ląstelių sluoksniai.

Kuo skiriasi Mikrodūriai (Mikro injekcijos) ir Meta Terapija?
Geriausiems rezultatams pasiekti yra būtinas adatų injekcijų motoras. Mikro injekcijų pieštukas turi analoginį motorą. Jame nėra reguliatoriaus, kuris koreguotų adatų dažnį veikiamą odos pasipriešinimo, todėl oda perforuojama netolygiai. Labai svarbus ir mikrodūrių tankis. Mikrodūrių adatėlių antgaliuose yra mažiau adatėlių, todėl perforacijų tankis yra mažesnis. Taip pat adatėlės neturi nukrypimų kontrolės, todėl tai sukelia svyravimus, ir adatos net gali susilenkti, rimtai pažeisdamos odą. Dėl šios priežasties, atliekamos perforacijos yra labai netikslios.

Kodėl toks svarbus tinkamas adatėlių ilgis?
Daugumoje mikrodūrių technologijų, taikomų brandžios odos procedūrose, naudojamos adatėlės yra per ilgos, kad įsiskverbtų į gilesnį dermo sluoksnį. Gali iškilti pavojus neatitaisomai sužaloti poodinį sluoksnį. Tai būtų panašu į randų susidarymą esant antro laipsnio odos nudegimams. Tuomet oda praranda lankstumą, elastingumą ir sukietėja. Geriausiam efektui pasiekti, labai svarbus tinkamas adatėlių ilgis. Meta Terapijos metu perforuojamas bazinis ląstelių sluoksnis, kuriam suaktyvėjus, pagerėja kolageno ir elastino gamyba be jokios poodinių randelių audiniuose atsiradimo rizikos. Todėl Meta terapija yra daug efektyvesnė bei saugesnė ir atliekant šią procedūrą pakartotinai nėra jokio trumpalaikio ar ilgalaikio nepageidaujamo efekto.

Šias paslaugas teikiantys specialistai

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė
chat

Lietuvių k. | Anglų k. | Rusų k.

location_on

Vilnius.

Registruotis trending_flat

Edita Zubrickienė

Gydytoja dermatovenerologė.
chat

Lietuvių k. | Anglų k. | Rusų k.

location_on

Vilnius

Registruotis trending_flat

Paslaugų kainos

Medicinos mokslų daktaro dermatologo konsultacija (Dr. Eglė Aukštuolienė)

140

expand_more

Pakartotinė medicinos mokslų daktaro konsultacija (Dr. Eglė Aukštuolienė)

100

expand_more

Mokslų daktaro apžiūra (Dr. Eglė Aukštuolienė)

60

expand_more

Gydytojo dermatologo konsultacija (Edita Zubrickienė)

80

expand_more

Pakartotinė gydytojo dermatologo konsultacija (Edita Zubrickienė)

70

expand_more

Apžiūra (Edita Zubrickienė)

60

expand_more

Procedūra veido srityje (raukšlės, odos struktūros gerinimas)

116

expand_more

Procedūra kaklo srityje (raukšlės, odos struktūros gerinimas)

116

expand_more

Procedūra dekoltė srityje (raukšlės, odos struktūros gerinimas)

116

expand_more

Procedūra veido ir kaklo srityje (raukšlės, odos struktūros gerinimas)

174

expand_more

Procedūra veido, kaklo ir dekoltė srityje (raukšlės, odos struktūros gerinimas)

232

expand_more

Procedūra veido srityje (randai)

188

expand_more

Procedūra strijoms šalinti

174 - 231

expand_more