VIlnius ir Klaipėda

call +37066693553

Plaukų šalinimas naujos kartos diodiniu „MAGMA Spark” lazeriu

Plaukelių šalinimą atliekame su naujausios kartos diodiniu lazeriu „MAGMA Spark”, pagamintu Izraelyje. Pasauliniu mastu, šiuo metu, tai yra greičiausiai dirbantis lazeris, kurio efektyvumas ir saugumas įrodytas klinikiniais tyrimais bei patvirtintas kontroluojančių institucijų (FDA ir CE).

Plaukų šalinimas naujos kartos diodiniu lazeriu „MAGMA Spark” – tai auksinis lazerinės epiliacijos standartas!
Diodiniu lazeriu „MAGMA Spark” nepageidaujamus plaukus galima šalinti visų odos fototipų savininkams. Net ir tamsaus gymio žmonėms.

Dažnai dermatologijos klinikose odos fototipas nustatomas tiesiog pasižiūrėjus, o mūsų centre nustatoma melaninometru. Tai specialus prietaisas, kuris apskaičiuoja melanino koncentraciją odoje ir padeda tiksliau nustatyti procedūros atlikimo parametrus.

Galingasis lazeris„MAGMA Spark”, kurio bangos ilgis yra 808 nm, prasiskverbia giliai į audinius (pvz., giliau nei aleksandrito lazeris). Minėtas bangos ilgis lemia didesnį efektyvumą (pašalina ir giliau esančius plaukų folikulus), yra saugesnis ir turi mažesnę riziką pažeisti odą procedūros metu, ypač tamsesnio gymio odos tipui.