VIlnius ir Klaipėda

call +37066693553

Pigmentinių dėmių balinimas cheminiu pilingu

Ultravioletiniai saulės spinduliai sendina mūsų odą. Jiems veikiant oda įgauna rudą atspalvį. Jauname amžiuje pigmentacija yra tolygi ir estetiška, tačiau, metams bėgant, nuo saulės patamsėjusi oda dažnai tampa nebe tokia graži. Netolygi pigmentacija (rudos dėmės) pirmiausia atsiranda viršutinės lūpos, nosies, skruostų, kaktos, vėliau ir smilkinių odos srityse. Ši lėtinė odos liga vadinama melazma, ji dažnesnė moterims, bet pasitaiko ir vyrams.

Melazma būdinga ne tik vyresnio amžiaus žmonėms, ji pasireiškia ir jaunesnėms moterims nėštumo metu arba vartojant kontraceptinius vaistus. Nors melazmos reiškiniai sumažėja pasibaigus nėštumui arba nutraukus kontraceptikų vartojimą, netolygi pigmentacija gali išlikti iki 5 metų.

Melazmos gydymas

Reikia vengti saulės, nes jos spinduliai ne tik išryškina pigmentacijos netolygumus, bet ir skatina naujų dėmių atsiradimą. Patartina naudoti apsaugines priemones nuo saulės būnant lauke net ir debesuotą dieną. Yra daug šviesinančių cheminių medžiagų, kurios dedamos į balinančias kosmetikos priemones, tačiau dažniausiai vien tik jų nepakanka. Geriausią gydomąjį efektą galima pasiekti kombinuojant gydymą – kasdien naudojant specialius tepamus vaistus, reguliariai atliekant paviršinius balinančius cheminius odos šveitimus. Esant sunkesniam melazmos atvejui ir norint visiškai išlyginti odos spalvą, gydymą tenka papildyti intensyvios pulsinės šviesos (IPŠ) procedūromis.

Turite daugiau klausimų dėl odos balinimo? Į Jūsų klausimus atsakys ir reikalingą gydymo būdą parinks gydytojas dermatologas konsultacijos metu. VSkinBeauty centre atliekami paviršiniai balinantys cheminiai pilingai, dėmių šalinimas IPŠ.

Šias paslaugas teikiantys specialistai

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė
chat

Lietuvių k. | Anglų k. | Rusų k.

location_on

Vilnius.

Registruotis trending_flat

Edita Zubrickienė

Gydytoja dermatovenerologė.
chat

Lietuvių k. | Anglų k. | Rusų k.

location_on

Vilnius

Registruotis trending_flat

Paslaugų kainos

Medicinos mokslų daktaro dermatologo konsultacija (Dr. Eglė Aukštuolienė)

140

expand_more

Pakartotinė medicinos mokslų daktaro konsultacija (Dr. Eglė Aukštuolienė)

100

expand_more

Mokslų daktaro apžiūra (Dr. Eglė Aukštuolienė)

60

expand_more

Gydytojo dermatologo konsultacija (Edita Zubrickienė)

80

expand_more

Pakartotinė gydytojo dermatologo konsultacija (Edita Zubrickienė)

70

expand_more

Apžiūra

60

expand_more

Recepto išrašymas

10

expand_more

Cheminis odos šveitimas veido srityje

nuo 100

expand_more