VIlnius ir Klaipėda

call +37066693553

Multi – Vita procedūra – multivitaminų procedūra brandžiai odai kovai su odos senėjimu (raukšlelės, glebimas)

Visų tipų brandžiai odai

Tai brandžią odą efektyviai gaivinanti bio aktyvi procedūra su galingomis veikliosiomis medžiagomis. 8 etapų ir 3 bio aktyvių serumų procedūros ritualas leis pasinerti į didelę natūralių vitaminų odai bangą ir mėgautis net keturiais unikaliais veido ir dekoltė srities masažais: pasisveikinimo, priešraukšliniu masažu, specialiuoju masažu su bambuko lazdelėmis ir limfo-energetiniu anti age masažu.

Procedūros ingredientų perlas – patentuotas kompleksas Cévéblé® . Tai augalinių keramidų ir riebalų (Glycosphingolipids & Glycolipids) kompleksas iš ekologiškų prancūziškų kviečių grūdų. Komplekse esantys fitokeramidai yra artimi odoje esantiems keramidams, todėl jie gerai susilieja su oda. Šiame komplekse taip pat yra daug nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (ω3, ω6 ir ω9), kurių oda nesintetina. Taip šis augalinis kompleksas prisideda prie biomechaninių odos savybių (stangrumo ir elastingumo) gerinimo.

Po tradicinės įžangos – pasisveikinimo masažas su patentuotu fitokompleksu Naturoderm, veido odos valymas / makiažo pašalinimas ir odos šveitimas – kosmetologės dėmesys bus skiriamas veido ir dekoltė srities odos raukšlelėms. Jos bus padengtos specialiuoju serumu iš sterilios ampulės Prélude 108 ir masažuojamos. Tuo tarpu penktoji procedūros fazė skirta odos stangrinimui ir patempimui. Kosmetologė aplikuos serumą Multi-Vita ir atliks subtilųjį raukšlelių masažą dvejomis specialiomis bambuko lazdelėmis. Šeštasis procedūros etapas – tai masažas rankomis, atliekamas su priešraukšliniu serumu Anti Wrinkles. Po masažo Jūsų veidas bus padengtas kauke Liss and Lift, kuri sustiprins odos lyginamąjį, patempiamąjį ir pakeliamąjį efektus. Procedūros pabaiga – veido odos ir dekoltė srities sutepimas serumu Multi-Vita ir kremu Absolue. Ypatingai geriems rezultatams pasiekti rekomenduojame naudoti Phyt‘s kosmetiką namuose ir atlikti trijų procedūrų kursą kas savaitę arba kas dešimt dienų.

Rezultatas ir įrodytas efektyvumas: švytinti, gaivios ir sveikos išvaizdos oda, akivaizdžiai matomas raukšlelių apimties ir raukšlelių gylio sumažėjimas, pagerėjęs odos tonusas ir stangrumas. – 46 % mažiau bendro raukšlių paviršiaus. 80 % lygesnė veido oda. 70 % pagerėję odos regeneraciniai rodikliai.

Pagrindiniai procedūros priemonių ingredientai: kviečių gemalų aliejus, lazdyno riešutų aliejus, rozmarino, čiobrelių, ir kiparisų eteriniai aliejai, levandų eterinis aliejus, patentuotas augalinių keramidų kompleksas Cévéblé®, betakarotinas, vitaminas C, mielės, cinkas, citrinų eterinis aliejus, gencijonų ekstraktas, pieno proteinai, acerola, augalinis vitaminas E.

Trukmė: 90 min.

Kaina 89 Eur.

Šias paslaugas teikiantys specialistai

Laura Balčiūtė

Kosmetologė
chat

Lietuvių k.| Anglų k. | Rusų k.| Italų /Ispanų k. Pagrindai

location_on

Vilnius

Registruotis trending_flat

Paslaugų kainos

Multi – Vita procedūra – multivitaminų procedūra brandžiai odai kovai su odos senėjimu (raukšlelės, glebimas)

89

expand_more