VIlnius ir Klaipėda

call +37066693553

Veido procedūros su ekologiška sertifikuota profesionalia kosmetika PHYT‘S

Phyt‘s yra profesionalios 100% natūralios ekologiškos kosmetikos gamintojas – privati šeimos kompanija, įsikūrusi Pietų Prancūzijos Lot regione. Visas asortimentas (daugiau kaip 400 kosmetikos priemonių) yra sertifikuota ekologinės kosmetikos standarto Cosmébio. Phyt‘s kompanijos steigėjas gydytojas natūropatas Jean-Paul Llopart ir dabartinis savininkas biologas Thierry Logre yra vieni iš Cosmébio standarto mokslo chartijos autorių.

Daugiau kaip penkiasdešimt metų ši kosmetikos gamintoja yra vienintelis profesionalios kosmetikos prekės ženklas, garantuojantis 100% natūralią sudėtinių medžiagų kilmę ir 0% sintetinių medžiagų didžiojoje daugumoje savo produktų. Visos formulės yra sukurtos nuosavame tyrimų ir vystymo centre, kosmetika gaminama nuosavoje gamykloje Caillac mieste. Nuo pat įsikūrimo kompanija saugo savo ištakas ir vertybes: malonumą naudoti, tyrimais įrodytą veiksmingumą, žmogaus ir jo aplinkos apsaugą, saugumą. Phyt‘s išskirtinumas – nuosavi ekologiški agro-miškininkystės laukai (agroforestry), kuriuose užauginama reikšminga dalis kosmetikos gamybai reikalingų ekologiškų augalų.

Profesionalioms veido procedūroms yra sukurta 20 unikalių ritualų, kurių metu kosmetologės naudoja bio aktyvią kosmetiką iš sterilių vienkartinių ampulių bei atlieka devynetą originalių veido ir dekoltė srities masažų.

Mūsų klinikoje Jus kviečiame mėgautis šiomis Phyt‘s veido procedūromis